Úvod

Lékařský dům v Mezibranské s.r.o. patří mnoho let k předním poskytovatelům komplexní zdravotnické péče. Vážíme si důvěry všech spokojených pacientů, díky kterým se řadíme mezi nejvyhledávanější zdravotnická zařízení v Praze.

Našim pacientům jsou k dispozici přední specialisté v oborech:

Ve středu naší pozornosti stojí preventivní péče (očkování, pravidelné lékařské prohlídky a konzultace životního stylu), pracovně lékařské služby (vstupní a výstupní prohlídky). V akutních a závažných případech spolupracujeme s řadou pražských nemocnic a speciálních zařízení. Profesionální přístup a jazykové znalosti považujeme za samozřejmost. Zakládáme si na příjemném prostředí a přátelské atmosféře.

 • Provoz od 14.4.2020

  Vážení klienti, od 14.4.2020 bude většina lékařů obnovovat standardní provoz ordinací. Vstup do našich zařízení bude umožněn pouze s nasazenou ochrannou pomůckou (rouška, respirátor). V případě, že se necítíte dobře (máte kašel, zvýšenou teplotu atd.) či jste navštívili rizikovou oblast, Vás důrazně žádáme, abyste naše zařízení nenavštěvovali a dali přednost telefonické komunikaci, aby nebyli ohroženi ostatní klienti a personál. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 • Operace očních víček

  S podzimem 2019 jsme rozšířili naše služby o plastické operace očních víček prováděných špičkovým specialistou. Více informací v sekci estetická medicína.

pozadí

Mimořádnosti v ordinační době

Vážení klienti,

od 14.4.2020 bude mít většina lékařů standardní provoz ordinací. 

Vstup do našich zařízení bude umožněn pouze s nasazenou ochrannou pomůckou (rouška, respirátor). 

V případě, že se necítíte dobře (máte kašel, zvýšenou teplotu atd.) nebo jste navštívili rizikovou oblast, VÁS DŮRAZNĚ ŽÁDÁME, abyste naše zařízení nenavštěvovali a dali přednost telefonické komunikaci, aby nebyli ohroženi ostatní klienti a personál.

Děkujeme za pochopení.

MUDr. Valsová Alžběta z důvodu dlouhodobé nemoci
až do odvolání neordinuje.


Ve dnech 15.-16.6.2020 - Doc. MUDr. Korynta Jiří, CSc. - neordinuje.

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

mapa mapa
pozadí

Kde nás najdete

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Mezibranská 21
Praha 1
110 00

 • phone

  +420 222 211 332

 • mail

  info@medicalcentre.cz